Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 5 common:people_all_forms

ІСТОРІЯ НАШОЇ ШКОЛИ

Date: 5 травня 2020 о 17:26, Refreshed 22 березня о 14:12

       Школа... Колиска дитинства. Таємниця юності. Вона завжди живе в душі кожної людини, у її спогадах і снах, як найкраща сторінка життя. Адже широкий шлях у майбутнє відкривається саме з шкільного порогу, з тієї вузенької стежечки, що розходиться мільйонами доріг. І як важливо, щоб на життєвих дорогах випускників завжди рідна школа була дороговказом, а мудрість її учителів мірилом усіх найкращих людських якостей.

      Марківська школа – саме такий заклад. Адже від початку його існування громада, директори школи, педагогічний колектив дбали, аби навчання відбувалося в комфортних умовах, у затишному місці. Тому й обрали колишній маєток польського пана Антонія Перловського, який розташований у мальовничому парку.

   Спочатку тут навчалися діти с.Марківки, так як в с.Антополі була своя початкова школа. А з 4 класу учні обох сіл навчалися у Марківській школі. Приміщення маєтку не вміщало всіх дітей, тому декілька класів було пристосовано в адмінбудинку колгоспної бригади, яка неподалік від школи. Збільшення кількості дітей змусило адміністрацію потурбуватися про розширення приміщення. Спочатку планувалося добудувати другий поверх до панського маєтку, але згодом прийняли рішення розмістити класи у двох будинках, які колгосп збудував у 1977р. на території школи як квартири для вчителів. У вісімдесятих роках з’явилася ще одна будівля з двома просторими кімнатами – майстернями з обробки металу та з обробки деревини.

     Старожили згадують, що ще в п’ятдесятих роках планували побудувати нову школу. На батьківських зборах обговорювати, яку допомогу має надати кожна сім’я. Проте питання залишились відкритими аж до 1987р. Саме тоді за рахунок колгоспу ім. ХХ з’їзду КПРС, який на той час очолював вмілий господарник М.М. Гендега, було розпочато будівництво нової двоповерхової школи. Спроектовано будівлю, закладено фундамент, придбані всі необхідні матеріали, але несподівана зміна керівництва колгоспу стала причиною того, що школа до цього часу працює в старому пристосованому приміщенні.

      Страшним був першовересень 1995 року. Замість щирих привітань з Днем знань із уст районного керівництва пролунав вердикт про розформування нашої школи у зв’язку з її аварійним станом. Адже на той час дах усіх трьох корпусів протікав, що спричинило руйнацію стелі, стін, підлоги. В окремих класах небезпечно було проводити уроки. Планувалося частину класів перевести до Вербівської школи, частину - в Антопільський дитячий садок. Дирекція школи не давала згоди на закриття школи. Останньою краплею стало виведення з ладу опалювальної системи, внаслідок чого розморожено всі батареї. Директор школи серед навчального року написав заяву на звільнення, не понісши ніякого покарання за халатне відношення до роботи.

     19 лютого 1996 року директором була призначена колишня випускниця Марківської школи 23- річна учителька української мови та літератури Хімій (Сидорчук) Тетяна Олександрівна. Завдяки її трудолюбству, цілеспрямованості, відповідальності, мудрості, любові до своєї малої батьківщини у Марківці збережена школа, яку сьогодні ніхто не зможе назвати старою й непривабливою. За роки керівництва Тетяна Олександрівна зроблено капітальний ремонт усіх будівель, повністю перекрито дах головного корпусу, дерев’яні перестінки замінено на цегляні, перемуровано ганок. Всі вікна та двері замінено на енергозберігаючі. Проведено реконструкцію опалювальної системи, побудовано нову котельню, внутрішню вбиральню, газифіковано школу, забезпечено автономним водопостачанням, постелено асфальт біля корпусу № 2 і  № 3, плитку біля центрального корпусу, розбито чудові клумби, осучаснено кабінети. Левова частина коштів, залучених на виконання робіт, - позабюджетні, за що низький уклін і велика подяка колишнім головам місцевого господарства Бабіну Олександру Пантелеймоновичу, Присяжнюку Івану Меркурійовичу та сьогоднішним директорам ФГ Присяжнюку Анатолію Івановичу, Хімію Олександру Ларіоновичу, Герусяку Сергію Петровичу, а особливо – Августу Віталію Анатолійовичу, який до цього часу є янголом-охоронцем нашої школи.

    Великим досягненням Тетяни Олександрівни є підписання угоди з місцевим сільськогосподарським товариством «Золотий колос» про відкриття в селі школи ІІІ ступеня. З 2000 року й до кінця існування СТОВ «Золотий колос» (2008 р.) учні мали можливість здобувати повну загальну середню освіту у стінах рідної школи ( до 2000 року ходили у Вербівську школу). За всю історію школи троє учнів стали медалістами. Ющишен Віталій та Табачник Альона отримали Золоті медалі, Горенський Віталій – Срібну. Шестеро учнів стали стипендіатами районної ради та районної державної адміністрації за відмінні успіхи у навчанні і високі досягнення в художній самодіяльності: Табачник Альона, Дробіт Тетяна, Вихованець Вікторія, Єрємєєва Ірина, Сніцар Владислав, Щиров Дмитро.

        Та найголовніше - у школі завжди працювали і працюють висококваліфіковані вчителі, віддані своїй справі. Кожен у ній залишив часточку своєї душі, своїх знань, умінь, переконань.

        Із захопленням ми слухали своїх перших вчителів Маруневич (Август) Фросину Петрівну, Паламар (Борщук) Галину Григорівну, Годз (Плакиду) Олену Йосипівну, Гончар (Бурячок) Олександру Феліксівну, жадібно вбираючи їх кожне слово, повторюючи кожен рух. Саме вони вказали нам шлях до наук, саме їх хотілося наслідувати у всьому.

    А якими захопливими були уроки Даліщука Петра Дмитровича. З його уст історія звучала, як цікава казочка. А коли він розповідав про якусь битву, ми ставали її учасниками.

     Завжди сувора й вимоглива вчителька української мови та літератури Тихолаз Ніна Іванівна – професіонал своєї справи. До школи вона приходила раніше всіх. Готувала таблиці, інші наочні посібники, робила записи на дошці і з трепетом чекала на зустріч із дітьми. Її уроки завжди були чіткими, зрозумілими, результативними.

       Нікого не залишали байдужими уроки російської мови та літератури Хоптяної Марії Микитівни. Подорожі з нею у світ прекрасного були незабутніми, разом із знаннями вона передавала дітям і життєву мудрість. Всі покоління учнів вважали її справедливою учителькою.

        Талановитим математиком була Рибачок (Дуб) Антоніна Іванівна. З її уст ця складна наука видавалася цікавою і зрозумілою. Антоніна Іванівна, довгий час працюючи заступником директора, стала не лише учителем для учнів, а й наставником для багатьох учителів. Її методичні поради були цінними, до її думки завжди прислухалися колеги.

     У світі фізичних явищ більш як 50 років учні подорожують з Август (Гаврилюк) Лідією Степанівною, яка за всю історію школи має найбільший педагогічний стаж. Здається, що вона вчила всіх корінних жителів Марківки й Антополя. Лідія Степанівна до цього часу залишається взірцем працелюбства, оптимізму, креативності.

       Подорожі, екскурсії, ночівля під зорями, багаття, пісні під гітару – все це стало можливим завдяки подружжю Августів – Леоніда Івановича та Людмили Василівни, учителів природничих наук. Вони не лише на високому рівні викладали свої дисципліни, а й вчили любити і пізнавати рідний край, берегти природу; вміли згуртувати шкільний колектив.

     Директорування Скрипник Галини Олександрівни ознаменувалося розквітом художньої самодіяльності. Під її керівництвом учителі Чорна Галина Петрівна та Сільніцький Володимир Віталійович організували хор, танцювальний гурток, ансамблі окремо хлопчиків і дівчаток. На всі державні свята в сільському Будинку культури ставилися концерти. Виконавська майстерність колективів була настільки високою, що перемоги в оглядах художньої самодіяльності забезпечувались щорічно. Сценаристами й помічниками в організації заходів були старші піонервожаті Білоконь (Покотилюк) Людмила Петрівна, Даліщан Надія Василівна.

    Перші знання з обробки деревини, будова трактора, вміння працювати з сільськогосподарським реманентом – ці завдання реалізував учитель трудового навчання Буга Василь Полікарпович, який на власному прикладі допомагав оволодівати знаннями.

     Давно перебуваючи на заслуженому відпочинку, до школи повернулася Гіньківська Лідія Кирилівна на посаду учителя німецької мови. Вона не лише передавала знання іноземної мови, а й свою життєву мудрість, людяність. Будучи веселою від природи, вміла зарядити позитивом всіх оточуючих. В кожній родині вона була бажаною гостею.

     Зовсім недовго працювала у нашій школі Дедерчук (Орлова) Марія Іванівна, але своєю щирістю, добротою, безмежною любов'ю до дітей залишила глибокий слід в їх душах. Молодою вона покинула цей світ, та до цього часу в бібліотеках її учнів зберігаються книги, які вона дарувала кожному на День народження.

      А як полюбили школярі фізкультуру, коли у школі з'явився Мазур Микола Миколайович. Не маючи педагогічної освіти, своїм відповідальним ставленням до роботи й великою харизмою він завоював серця дітей. До цього часу викликають посмішку й разом з тим повагу його слова «ребята, давайте жить дружно».

      Новизною й нестандартним підходом до викладання російської мови та літератури вирізнялися уроки Гончарук (Палій) Галини Максимівни. Вона зачаровувала своїм мовленням, манерою поведінки, артистизмом.

       Великим авторитетом серед учнів та педагогів користувався Косюк Володимир Михайлович, учитель історії, директор школи. Інтелігентний, дисциплінований, вимогливий до себе, до колег та дітей, вражав своїм розумом, вмінням знайти підхід до кожної дитини, об'єднати колектив спільною ідеєю. Володіючи грою на баяні, саксофоні, він організував серед учнів оркестр народних інструментів, який славився на весь район.

      Разом з Каракулько (Дмитренко) Світланою Павлівною в школі додалося доброти, ніжності, совісті. Ненача птаха широкими крильми, обіймала дітвору, захищаючи від світу жорстокості, несправедливості, егоїзму. А діти відповідали їй взаємністю.

       Більше ста вчителів працювало в Марківській школі за час її існування. Хтось присвятив їй все життя, хтось лише розпочав трудову діяльність, хтось набув досвіду роботи і перейшов до інших навчальних закладів; але всі вони в різні часи «сіяли розумне, добре, вічне» у душі наших дітей.

  1. Гіньківська Лідія Кирилівна, 1944 р., учитель української мови.
  2. Маруневич Фросина Петрівна, 1949 р., учитель 1-4 класів.
  3. Ребрин Г.І., 1952 р., директор.
  4. Каспрук Ф., 1952 р., учитель біології, географії, хімії.
  5. Яворський Іван Дмитрович, 1953 р., директор.
  6. Яворська Ганна Кирилівна, 1953 р., учитель української , німецької мов.
  7. Охріменко Олена Марківна, 1954 р., учитель математики.
  8. Пічкур Марія Андріївна, 1954 р, учитель 1-4 класів.
  9. Вдовиченко Микола Варламович, 1954 р., учитель біології, хімії.
  10. Зелена Зінаїда Дмитрівна, 1954 р., секретар.
  11. Капіхман Зінаїда Йосифівна, 1955 р., учитель математики.
  12. Альтерман Бета Марківна, 1955 р., учитель німецької мови, співів, малювання.
  13. Сурілов Костянтин Якович, 1955 р., учитель математики.
  14. Вергеліс Євгена Василівна, 1955 р., прибиральниця
  15. Домбровська Валентина Михайлівна, 1956 р., директор.
  16. Каракулько Павло Васильович, 1956 р., учитель трудового навчання.
  17. Коваль Любов Григорівна, 1956 р., учитель російської  і німецької мов.
  18. Головко Лідія Іванівна, 1957 р., учитель 1-4 класів.
  19. Рознощиков Павло Львович, 1957 р., учитель математики, фізики.
  20. Андріїшин Йосип Кирилович, 1957 р., учитель 1-4 класів.
  21. Маслій Василь Федорович, 1958 р., учитель математики.
  22. Якубова Ніна Юхимівна, 1958 р., учитель російської мови та фізкультури, 1962 р., директор., 1968 р., завуч.
  23. Коровай Анатолій Данилович, 1961 р., учитель праці, фізкультури.
  24. Пірожок Василь Юхимович, 1961 р., учитель природознавства, німецької мови.
  25. Дуб Віра Павлівна, 1962 р., техпрацівник.
  26. Каракулько Надія Павлівна, 1962 р., учитель співів, домоводства.
  27. Август Марія Кирилівна, 1963 р., техпрацівник.
  28. Даліщук Петро Дмитрович, 1963 р., учитель фізкультури, праці.
  29. Коваль Любов Григорівна, 1964 р., директор школи.
  30. Дарійчук Зінаїда Антонівна, 1966 р., учитель співів, домоводства, малювання.
  31. Баран Олена Порфирівна, 1966 р., учитель російської мови.
  32. Август (Гаврилюк) Лідія Степанівна, 1966 р., учитель математики, фізики.
  33. Рибачок (Дуб) Антоніна Іванівна, 1966 р., учитель математики.
  34. Тихолаз Ніна Іванівна, 1967 р, з 1969 р. - завуч.
  35. Август Володимир Іванович, 1967 р., учитель географії, з 1974 р. – завуч.
  36. Прилуцька Лідія Якимівна, 1967 р., учитель математики, з 1968 р. - директор, тимчасово.
  37. Балдинюк Василь Іванович, 1968 р., учитель біології та хімії.
  38. Кравець Галина Іллівна, 1968 р., учитель української мови, літератури та домоводства.
  39. Голотенко Галина Михайлівна, 1968 р., старша піонервожата.
  40. Кошельник Марія Василівна, 1968 р.,  учитель 1-4 класів.
  41. Чорна Аделя Петрівна, 1968 р., вихователь ГПД.
  42. Стрільніцький Віктор Степанович, 1969 р., учитель 2 класу.
  43. Янковський Леонід Генріхович, 1970 р., учитель праці.
  44. Платовська Фаїна Самуїловна, 1970 р., учитель математики, хімії, вихователь ГПД.
  45. Босак Олена Миколаївна, 1970 р., старша піонервожата
  46. Дмитрюк Світлана Іванівна, 1971 р., учитель німецької мови.
  47. Коваль Надія Гнатівна, 1971 р., учитель російської мови та літератури.
  48. Терешко Марія Андріївна, 1971 р., учитель початкових класів.
  49. Тимина Марія Григорівна, 1972 р., старша піонервожата.
  50. Сташко Надія Іванівна, 1972 р., старша піонервожата.
  51. Годз (Плакида) Олена Йосипівна, 1973 р., учитель 1-4 класів
  52. Олійник Надія Дмитрівна, 1973 р., учитель початкових класів.
  53. Чижевська Надія Володимирівна, 1973 р., вихователь ГПД.
  54. Паламар (Борщук)  Галина Григорівна, 1974 р., учитель початкових класів.
  55. Соловей Юлія Григорівна, 1974 р., вихователь ГПД.
  56. Подкопаєв Микола Васильович, 1975 р., учитель образотворчого мистецтва.
  57. Кващук Анатолій Григорович, 1976 р., учитель фізкультури.
  58. Васьків Володимир Григорович, 1977 р., учитель початкових класів.
  59. Михайловська Галина Юхимівна, 1977 р., учитель німецької мови.
  60. Вінницька Надія Тимофіївна, 1977 р., вихователь ГПД.
  61. Білоконь (Покотилюк) Людмила Петрівна, 1977 р., старша піонервожата
  62. Підлубна (Хоптяна) Марія Микитівна, 1977 р., учитель російської мови та літератури
  63. Лукашенко Валентина Анатоліївна, 1978 р., старша піонервожата.
  64. Жолоб Володимир Миколайович, 1978 р., учитель праці, фізкультури.
  65. Август Леонід Іванович, 1978 р., вихователь ГПД, з 1983 р. - вчитель хімії.
  66. Мартинець Тетяна Іванівна, 1980 р., вчитель трудового навчання
  67. Куриленко Алла Григорівна, 1982 р., старша піонервожата
  68. Сільніцький Володимир Віталійович, 1983 р., учитель німецької мови та музики.
  69. Август Людмила Василівна, 1983 р., вихователь ГПД, учитель біології.
  70. Антонюк (Зенькова) Галина Миколаївна, 1985 р., учитель початкових класів.
  71. Мазур Микола Миколайович, 1986 р., учитель фізкультури.
  72. Плешко (Пастух) Світлана Анатоліївна, 1986 р., учитель початкових класів.
  73. Дзяман (Косюк) Галина Петрівна, 1988 р., учитель початкових класів.
  74. Беп’ятчук Алла Василівна, 1989 р., вихователь ГПД, учитель початкових класів, бібліотекар.
  75. Табачник (Сидорчук) Тетяна Олександрівна, 1991 р., учитель російської мови, 1992 р., учитель української мови та літератури, 1996 р., директор школи.
  76. Хімій Сергій Олександрович, 1992 р., учитель трудового навчання і фізкультури.
  77. Гаврилюк Юрій Олександрович, 1994 р., учитель початкових класів, математики.
  78. Дробіт Людмила Олександрівна, 1995 р., учитель початкових класів, української мови та літератури, зарубіжної літератури, етики.
  79. Павленко (Миколишена) Ганна Іванівна, 2003 р., учитель німецької мови.
  80. Дмитренко Світлана Павлівна, 2004 р., учитель початкових класів та математики.
  81. Дарійчук (Єрємєєва) Людмила Володимирівна, 2004 р., завгосп, соціальний педагог, практичний психолог.
  82. Марунчак (Жданова) Аліна Іванівна, 2006 р., учитель зарубіжної літератури.
  83. Прохорова Ніна Михайлівна, 2006 р., педагог-організатор.
  84. Волошенюк Катерина Олександрівна, 2010 р., учитель історії..
  85. Прохорова Анастасія Сергіївна, 2013 р., учитель історії.
  86.  Мотрук Мирослава Сергіївна, 2016 р., учитель історії.
  87. Палій Іванна Валеріївна, 2017 р., педагог-організатор.
  88. Кондратюк Юрій Анатолійович, 2017 р., учитель англійської мови.

100.Маринюк Наталія Тарасівна, 2019 р., соціальний педагог, практичний психолог.

101. Пітак Марія Романівна, 1980 р.

102 Скрипник Галина Олександрівна, 1979 р., директор школи, учителька української мови та літератури.

103. Чорна Галина Петрівна, 1980 р., педагог-організатор, учитель німецької мови.

104. Буга Василь Полікарпович, 1981 р., учитель фізкультури, трудового навчання

105. Гончар Олександра Феліксівна, 1979 р., учитель початкових класів

106. Даліщан Надія Василівна, старша піонервожата

107. Дедерчук Марія Іванівна, 1982 р., учитель хімії.

108. Греля Юлія Петрівна, 1985 р., старша піонервожата.

109. Гончарук Галина Максимівна, 1986 р., учитель російської мови та літератури.

110. Латка Наталія Андріївна, 1986 р. старша піонервожата.

111. Август Іван Степанович, учитель фізкультури.

112. Гребенюк Олександр Миколайович, 2006 р.,  учитель фізкультури, ДПЮ.

113. Близнюк Євдокія Борисівна,1984 р., учитель початкових класів.

114. Вергеліс Віктор Михайлович, 1988 р., старший піонервожатий.

115. Шаповал Тетяна Василівна, 1987 р., старша піонервожата.

116. Грушевський Валерій Володимирович, 1989 р., учитель праці.

117. Дикий Юрій Миколайович, 1990 р. учитель трудового навчання.

118. Куржос Оксана Василівна, 1993 р.,учитель історії.

119. Заліпа Тетяна Миколаївна, 2001 р., педагог-організатор.

120. Свіровська Оксана Петрівна, 2000 р., учитель образотворчого мистецтва.

121. Савицька Світлана Іванівна, 1990 р., учитель російської мови та літератури, зарубіжної літератури.

122. Абрамович Світлана Михайлівна, 2012 р., учитель зарубіжної літератури.

123. Мартинюк Мар’яна Михайлівна, 2004 р.,  учитель зарубіжної літератури.

124. Сільніцька Тетяна Миколаївна, 2012 р., учитель історії.

125. Табачник Володимир Юхимович, 1991 р., учитель музики, педагог-організатор.

126. Іванов Порфирій Іванович, 1988 р., учитель російської мови та літератури.

127. Герман Людмила Григорівна, 1989 р., учитель початкових класів.

128. Пітік Микола Миколайович, 1995 р., директор школи

129. Струтневська Людмила Віталіївна, 1986 р., вчитель початкових класів.

130 Філатова Людмила Олександрівна, 1993 р., початкові класи.

131. Ляшенко Петро Аксентійович, 1977 р., учитель біології.

132. Рибак Володимир Григорович, 1977 р., учитель хімії.

133. Деркач Ірина Василівна, 1992 р., учитель російської мови та літератури.

134. Козак Лариса Іванівна, 1992 р., педагог-організатор.

135. Хомова Світлана Іванівна, педагог-організатор.

136. Ковальов Олег Олександрович, 2005 р., учитель інформатики.

     Сьогодні педагогічний колектив сладається з 14 вчителів. З них 5 мають вищу кваліфікаційну категорію, 5 – І, 1 – ІІ, 3 – спеціаліст. 2 учителя мають звання «учитель-методист».

        Останні 24 роки колектив очолює Хімій-Табачник (Сидорчук) Тетяна Олександрівна, яка зуміла згуртувати педагогів, націлити на реалізацію спільних ідей по забезпеченню міцних і сталих знань, по вихованню підростаючого покоління в дусі патріотизму й людяності, по підвищенню іміджу школи на теренах району. У колективі панує злагода, взаєморозуміння, повага, для кожного педагога створено умови для самореалізації, творчості, обміну досвідом.

       Прикладом для наслідування залишаються аксакали колективу Гаврилюк Лідія Степанівна та Август Людмила Василівна.

       Ази наук діти пізнають від досвідчених і творчих учителів початкових класів: Антонюк (Зенькової) Галини Миколаївни, Дзяман (Косюк) Галини Петрівни, Плешко (Пастух) Світлани Анатоліївни, Демчук (Безп’ятчук) Алли Василівни, які по-материнськи піклуються про дітей, віддають їм себе сповна.

       Зачаровують нестандартні уроки учительки української мови, української та зарубіжної літератур Хімій (Дробіт) Людмила Олександрівна. Кожен її урок – це акторська гра за власним неповторним сценарієм. Її мовлення образне, багате, емоційне, насичене народною мудрістю; а любов до дітей – взаємна.

    Уроки трудового навчання та фізичної культури – турбота Хімія Сергія Олександровича. Перша качалка, совок, орігамі, макраме, електричне коло тощо – учні вчаться виготовляти під його вмілим керівництвом. Індивідуальний підхід до кожного учня забезпечує успіх усього класу. Завдяки його турботі суттєво покращено матеріальну базу викладання фізичної культури.

     Двома іноземними мовами, німецькою й англійською, діти навчаються володіти завдяки вмілій роботі та відповідальному ставленню до своїх обов’язків молодих учителів Павленко (Миколишеної) Анни Іванівни, Кондратюка Юрія Анатолійовича.

      Царицю наук , математику, учні підкорюють з допомогою Гаврилюка Юрія Олександровича, який, маючи веселу вдачу, вміє знайти підхід до кожного учня.

       Свіжий ковток повітря школа вдихнула з приходом молодої креативної учительки історії Мотрук Мирослави Сергіївни, від якої і учні, і вчителі заряджаються позитивом, вчаться іти в ногу з часом.

       Менше року працює в школі соціальний педагог та практичний психолог Маринюк Наталія Тарасівна, але своєю харизмою, добросовісним виконанням обов’язків, вмінням вчасно прийти а допомогу завоювала авторитет серед колег і учнів.

     Не менш згуртованим і відповідальним є й колектив обслуговуючого персоналу школи у складі прибиральниць Дуб Людмили Іванівни, Марищеної Галини Олексіївни, двірника Ремізової Тетяни Володимирівни, робітника з обслуговування Дуба Олександра Володимировича, сторожа Яцка Володимира Володимировича, водія Замоченюка Павла Анатолійовича, операторів газової котельні Сидорчука Сергія Івановича, Шпеника Павла Миколайовича, які щодня створюють комфортні умови для навчання дітей.

      Діти... Наше майбутнє, наша надія на краще життя в самостійній, вільній, незалежній державі, наш сенс діяльності. Тисячі учнів навчалися в стінах рідної школи й саме тут отримали свій перший серйозний документ, який став перепусткою в доросле життя. Завжди тішимося їхніми успіхами, пишаємося досягненнями, гордимося, що й наша заслуга є у становленні їх як особистостей.

       Сьогодні у школі навчається 53 учні. Всі вони різні, неповторні, кожен має свою родзинку, але такі рідні, дорогі й близькі серцю. Коли дивишся в їхні допитливі оченята, світ навколо стає добрішим, яскравішим, і, як би не було важко, хочеться жити й творити для своїх любих пташенят і вірити в те, що малиновий звук шкільного дзвоника завжди буде скликати дітвору до своєї альма-матері – Марківської школи.

           

Comments:
Only authorized users can leave comments.